O Share Week słyszałam wiele, ale postanowiłam przystąpić do niej po raz pierwszy. Na czym polega? Polecamy blogi, które w jakiś sposób wpływają na nasze życie, powodują, że zmienia się na lepsze, inspirują. Chcecie się przekonać, kto inspiruje mnie? Zapraszam :)

Będąc Młodym Farmaceutą

Anię „znałam” najpierw z fantastycznego fanpejdża. Zaśmiewałam się do łez z farmaceutycznych anegdot, nazw leków uparcie przekręcanych przez pacjentów i nieczytelnych recept. Jednak BMF to także blog i jego właśnie polecam. Ania obala powszechnie istniejące mity na temat drogich, ale nieskutecznych suplementów, ale również pisze o pracy farmaceuty i karierze zawodowej w tej profesji. Robi to wszystko tak wdzięcznie i sympatycznie, że chce się tam zostać na dłużej. Lektura bloga pomaga także zaoszczędzić pieniądze – zastanowicie się kilka razy, zanim kupicie jakiś reklamowany specyfik, który nikogo nie wyleczy.

>>>>>> Będąc Młodym Farmaceutą <<<<<<<

 

Maszyny Okiem Dziewczyny

Kolejny blog pisany przez kobietę :) Maszyny to blog, na który natknęłam się zupełnie przypadkiem w jednej z facebookowych grup. Autorka z zawodu jest technikiem eksploatacji portów i terminali a obecnie studiuje fizykę techniczną. Ja z fizyki byłam nogą stołową, więc chłonę przystępnie i ciekawie podaną wiedzę na temat… maszyn :) I to różnego rodzaju. Są i auta, i pociągi, i samoloty i pojazdy kosmiczne. Zapewniam Was, że zostaniecie tam na dłużej.

>>>>>> Maszyny Okiem Dziewczyny <<<<<<<

 

Dandycore

Czas na męski element w tym tercecie. Bardzo lubię blogi poświęcone stylowi i modzie męskiej. Cieszy mnie, że panowie zaczynają interesować się budowaniem własnego stylu, dobieraniem eleganckich dodatków i ogólnie – modą. Panom zdecydowanie trudniej znajdować inspiracje. My mamy czasopisma, programy, audycje, mnóstwo blogów. Mężczyźni mają mniejszy wybór i dodatkowo jeszcze muszą wziąć poprawkę na idiotyczne teksty w rodzaju „hehe, facet i moda”. Dandycore z pewnością pomoże Wam, drodzy panowie, wyglądać elegancko zachowując jednocześnie własny styl. Dodatkowo tematy lifestylowe, wszystko świetnie podane.

>>>>> Dandycore <<<<<<

 

Więcej na temat Share Week