Muszę przyznać, że bardzo zazdroszczę osobom, które mają dziadków. Ja moich prawie nie znałam i wiele bym dała, by móc w ich święto podarować im coś wyjątkowego. Dziś zatem o prezentach na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Co sprawi im radość?

Wybierając prezent dla osób starszych, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ich osobowość i zainteresowania, ale również pamiętać o ograniczeniach,, które niesie ich wiek. Czyli nawet jeśli babcia całe życie z zapałem szydełkowała, ale wzrok już jej nie domaga, to nie kupujemy jej zestawu włóczek. Niby jest to logiczne, ale czasem mamy bardzo rzadki kontakt z dziadkami, mieszkając np. za granicą i zapominamy, że lata lecą i seniorzy rodu mogą czuć się już nieco gorzej.

Dziadkowie są z reguły sentymentalni i lubią otaczać się pamiątkami, które są związane z rodziną. Na półkach stawiają zdjęcia dzieci, wnuków i prawnuków. Lubią w zimowe wieczory przeglądać albumy z rodzinnymi zdjęciami… Tyle że dziś zdjęcia mamy przede wszystkim w telefonach, na komputerach, z których wciąż jeszcze korzysta niewiele starszych osób. Kiedy ostatni raz wywołaliście zdjęcia? Ja bardzo dawno.

Na szczęście jest bardzo dobry wynalazek, który wprost idealnie nada się na prezent dla dziadków. Jest to fotoksiążka. Przypomina album, ale w przeciwieństwie do niego, nie trzeba wywoływać i wklejać zdjęć. Fotoksiążka powstaje według naszego pomysłu, w oparciu o szablony nadające się na różne okazje, My wybieramy zdjęcia, przesyłamy, a następnie otrzymujemy fantastyczny prezent na Dzień Babci i Dziadka. Całość wygląda bardzo elegancko, estetycznie i w przeciwieństwie do tradycyjnego albumu nic się tam nie odklei ani nie wyblaknie.

Fotoksiążka jest też prezentem dobrym na wiele innych okazji: na urodziny, ślub, chrzciny, komunię czy rocznicę.

Dajcie znać, co w tym roku planujecie podarować Waszym kochanym Babciom i Dziadkom. Lubię o tym czytać, bo wtedy to babcine ciepełko przechodzi i na mnie :)

 

Wpis we współpracy z PRINTU